Dźwięk spod telewizora

Samsung wprowadza do sprzedaży swoje najnowsze urządzenie audio – smukły model HW-H600 o grubości zaledwie 35 mm i wadze 5 kg to elegancki i wydajny Soundstand, który zapewni żywy, przestrzenny dźwięk podczas oglądania filmów.

h600-003-dynamic-black

Soundstand, to sprytny sprzęt audio o niewielkich rozmiarach, przypominający wyglądem podstawkę pod telewizor. Właśnie w takiej pozycji – pod odbiornikiem – powinien zostać umieszczony. Na Samsung HW-H600 postawimy telewizory o przekątnej ekranu od 32 do 60 cali. Urządzenie podłączymy do telewizora bez zbędnej plątaniny kabli dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth oraz funkcji TV Sound Connect – kompatybilnej z telewizorami Samsung. Także bezprzewodowo odtworzymy muzykę z urządzeń mobilnych, takich jak smartfony, po sparowaniu ich z soundstandem. Przy pomocy smartfona także bezprzewodowo uruchomimy głośniki – to zasługa zastosowania funkcji Bluetooth Power On.

W modelu HW-H600 znajdziemy 4.2 kanały. Oznacza to, że w urządzeniu znajduje się łącznie 6 głośników – w tym aż dwa subwoofery o łącznej mocy 80 W. Najwyższą jakość płynącego z nich dźwięku zagwarantuje zastosowana unikalna technologia Crystal Amplifier Plus. Została ona zaprojektowana w taki sposób, aby filtrować źródła dźwięku dwukrotnie, minimalizując zniekształcenia i zapewniając krystalicznie czysty dźwięk. Dodatkowo, w przeciwieństwie do innych urządzeń tego typu, soundstand Samsung wykorzysta oddzielne wzmacniacze zamiast jednego, aby osobno przetworzyć wysokie, średnie i niskie częstotliwości. W efekcie usłyszmy przyjemny dla ucha, doskonale zrównoważony dźwięk.

Obsługa przez HW-H600 zaawansowanego systemu Anynet+ umożliwi automatyczne sterowanie wszystkimi urządzeniami Samsung podłączonymi do siebie za pomocą kabli HDMI. Od teraz wystarczy jeden pilot, aby sterować telewizorem, odtwarzaczem Blu-ray oraz systemem audio. Anynet+ to dogodne rozwiązanie ułatwiające dobór optymalnych ustawień w wielu urządzeniach jednocześnie.

h600-005-set1-black

Źródło

 
 

Katagoria: Aktualności
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 772  razy.