Jaki ekran projekcyjny wybrać

Dzisiaj mecz! Zestaw kibica już dawno gotowy: szalik z orzełkiem wokół szyi, biało-czerwona flaga zdobi policzki, popcorn i paluszki czekają na chrupanie.

Jak pokazują sondaże, Polacy najbardziej lubią oglądać piłkarskie rozgrywki w lokalach – niewiele osób może pozwolić sobie na wielki, plazmowy telewizor w salonie, więc by obejrzeć mecz w najlepszej jakości, udają się do pubów lub piwiarni. Ekrany projekcyjne to najlepszy sposób na zapewnienie sportowych emocji – jak je wybrać, by kibicowanie drużynie było wyjątkowe?

 

Dlaczego warto skorzystać z ekranów projekcyjnych?

Sprawdzają się zarówno w lokalach, jak i w mieszkaniach czy centrach biznesowych: w pierwszym przypadku ułatwiają oglądanie meczu lub koncertu wszystkim obecnym klientom, z drugim zaś są pomysłowym rozwiązaniem podczas seansu filmowego. Można urządzić go w domowym salonie. W przypadku uniwersytetów lub siedzib firm z łatwością można wyświetlić na nich prezentację, która uatrakcyjni wystąpienie lub pomoże studentom sporządzić cenne notatki. Ekrany projekcyjne są o wiele lepszym rozwiązaniem, niż wyświetlanie filmu na zwykłej ścianie – obraz jest o wiele wyraźniejszy, jego jakość jest wyższa, a przy okazji można umożliwić jego obejrzenie większej liczbie osób.

 

Jak wybrać ekran projekcyjny?

Po pierwsze, należy zastanowić się nad ich przeznaczeniem. Od tego zależeć będzie wybór typu (stały/ramowy lub elektrycznie rozwijany), rodzaju powierzchni projekcyjnej oraz wielkość i format.

Najpraktyczniejszym jest oczywiście ekran rozwijany elektrycznie, jest podwieszany pod sufitem, a do jego rozwinięcia możemy użyć pilota lub zamontowanego w ścianie włącznika.

Liczy się także format; w przypadku meczów lub filmów zazwyczaj wystarcza 16:9

Specjaliści z Velvethertz.pl z Krakowa chętnie dobiorą do Państwa potrzeb odpowiedni ekran z oferty takich marek jak: Screen Research, Adeo czy Kuber.

 
 

Katagoria: porady RTV
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 2777  razy.