Jutro startuje IFA 2015

Targi IFA 2015 rozpoczynają się czwartego września. Przez sześć dni będą otwarte dla zwiedzających, których w ubiegłym roku było niemal ćwierć miliona.

IFA 2015 logo

Międzynarodowa Wystawa Elektroniki Użytkowej i Sprzętu AGD – IFA – to jedne z największych na świecie targów elektroniki – pełny przegląd sytuacji na rynku, ważne miejsce prezentacji nowości i spotkań osób z branży.

Zakres imprezy: telewizory, Blu-Ray, kino domowe, nagrywarki, wyświetlacze, głośniki, sprzęt audio,  tablety, smartfony, fotografia cyfrowa, kamery, wideo, MP3, pamięć, telekomunikacja,  kable, anteny, urządzenia nadawcze i odbiorcze, systemy komputerowe i oprogramowanie do aplikacji multimedialnych, rozrywka i media informacyjne, gry, duży i mały sprzęt AGD, elektryczne systemy ogrzewania, profesjonalne urządzenia dla stacji radiowych i telewizyjnych, Izone – dział poświęcony urządzeniom Apple (wszystko dla I-Phonów i I-Padów) i wiele innych.

W ramach targów odbywa się kongres IFA TechWatch i szereg interesujących imprez towarzyszących.

 

IFA 2015

Gala otwarcia IFA 2015. Na zdjęciu Miss IFA

 

Miss IFA prezentuje produkty

 

Oto garść zapowiedzi firmowych.

Sony

Już o godzinie 16:00 swoją konferencję na targach IFA 2015 rozpocznie firma Sony. Całość otworzy oczywiście prezes i CEO japońskiego przedsiębiorstwa, Kazuo Hirai. Prezentacja będzie strumieniowana na żywo w sieci, a po zakończeniu konferencji, także udostępniona w całości w sieci. Japończycy twierdzą, że czeka nas wiele interesujących ogłoszeń.

Źródło

 

Panasonic

Panasonic prezentuje telewizory OLED 4K. To pierwszy model tego producenta, który posiada zakrzywiony panel o rozdzielczości 4K, wykonany w technologii OLED. Zaprezentowanych zostało także szereg innych nowinek m.in. inteligentne lustro.

Źródło

Microsoft

Microsoft nie ma zamiaru wykorzystać targów IFA do prezentacji finalnej wersji Windowsa 10 Mobile, ale podczas rozpoczynającej się o 15:00 konferencji przedstawić ma nowe urządzenia. Spekulacje obejmują każdą z kategorii, więc wytypowanie choć jednego „pewniaka” nie jest łatwe.

Źródło

LG

LG pokaże w Berlinie cztery nowe modele telewizorów OLED. Wśród nich znajdą się 65- oraz 55-calowe telewizory OLED 4K z funkcją dynamicznej regulacji zakresu tonalnego HDR (modele 65/55EF9500 oraz 55EG9200), a także telewizor OLED z zakrzywionym ekranem (model 55EG9100). Telewizory EF9500 są wyposażone w płaską matrycę OLED o rozdzielczości 4K, natomiast modele 55EG9200 oraz 55EG9100 wyróżniają się smukłą konstrukcją, która w najcieńszym miejscu ma tylko 4,8 mm.

Źródło

 
 

Katagoria: targi i wystawy
Słowa kluczowe: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 8465  razy.