Kamery GOCLEVER w Biedronce
Już 9 grudnia do oferty sieci sklepów Biedronka wprowadzona zostanie kamerka 2w1 firmy GOCLEVER w niezwykle atrakcyjnej cenie. Wraz z wideorejestratorem w zestawie znajdzie się szereg uchwytów, dzięki którym gadżet będzie można przyczepić praktycznie do każdej powierzchni.
 
goclever_kamerka

GOCLEVER DVR EXTREME SILVER to wideorejestrator i kamerka sportowa w jednym. Sprzęt został wyposażony w 2-calowy kolorowy ekran LCD, szerokokątny obiektyw (120 stopni) oraz litowo-jonową baterię, wystarczającą na 2 godziny ciągłego nagrywania. Kamera nagrywa obraz w maksymalnej rozdzielczości 720p (1280×720 pikseli przy 30 klatkach na sekundę). Gadżet obsługuje karty pamięci microSD, na których zapisywane są wszystkie materiały (maksymalnie 32 GB).

GOCLEVER DVR EXTREME posiada funkcję nagrywania cyklicznego oraz czujnik ruchu. Całość zamknięta została w wytrzymałej, metalowej obudowie, a w zestawie użytkownik otrzyma również szereg uchwytów do zamocowania – rowerowy, na kask, samochodowy i samoprzylepny na karoserię samochodu. Ponadto wraz z kamerką producent dodaje obudowę wodoszczelną, która pozwala nagrywać obraz do 10 metrów pod wodą, kabel USB oraz ładowarkę samochodową.

Źródło

 

Porównaj ceny podobnej kamery: Goclever DVR Sport Silver

 

goclever-dvr-sport-silver

 

 
 

Katagoria: Aktualności
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 750  razy.