Miniwieże na World Cup 2014

Najnowsze wieże stereo Samsung zostały wyposażone w moduł komunikacji za pośrednictwem Bluetooth. Dzięki temu bezprzewodowo połączymy sprzęt grający ze smartfonami, tabletami czy laptopami.

Modele MX-H630 i MX-H730 mogą więc śmiało pełnić funkcję głośnika Bluetooth, na którym odtworzymy muzyczną zawartość naszych urządzeń mobilnych. Dodatkowo, wieże posiadają funkcję konwersji zawartości płyt CD do plików MP3, które będziemy mogli zapisać na zewnętrznej pamięci USB.

W nowych wieżach stereo Samsung jest tryb piłkarski – który sprawi, że relacje ze stadionów świata nabiorą nowego wymiaru

mx-h630-001-front-set-black

Oba nowe modele wież stereo zostały wyposażone w uznaną autorską technologię Samsung Crystal Amplifier Plus. Rozwiązanie to zostało zaprojektowane w taki sposób, aby filtrować źródła dźwięku dwukrotnie, minimalizując zniekształcenia i zapewniając doskonale czysty dźwięk. Ponadto, wieże z wbudowanym tunerem FM zagwarantują najlepsze doznania z muzyki na każdej imprezie dzięki technologii Giga Sound Power. Zwiększy ona poziom basów i zadba o jakość dźwięków zarówno o niskiej, jak i wysokiej częstotliwości. Wśród rozwiązań technologicznych zastosowanych w nowych wieżach stereo Samsung znajdziemy także MP3 Enhancer, Virtual Sound czy korektor.

Źródło
 
 

Katagoria: Aktualności
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 859  razy.