Kategoria: Aktualności

Spyphone Android Rec Plus – recenzja programu

Podsłuchy telefonów kojarzą się wszystkim z pluskwa zamontowaną w telefonie stacjonarnym, obecnie to jednak wygląda nieco inaczej. Wystarczy odpowiednia aplikacja, którą instalujemy na danym telefonie, by mieć dostęp do rozmów, smsów, a nawet galerii zdjęć.

Czytaj więcej

Co to są kamery IP?

Kamery IP są urządzeniami sieciowymi, które komunikują się z serwerem lub rejestratorem przy użyciu sieci LAN/WAN. Dostęp do nich jest więc możliwy praktycznie z każdego miejsca na ziemi.

Czytaj więcej

Bobry w oku kamery Bosch DINION IP Starlight

Warunki, w których powstawały zdjęcia do filmu „Holandia – przyroda Delty” były zbyt wymagające dla zwykłych kamer stosowanych przy produkcji filmów. W związku z tym wytwórnia skontaktowała się z Bosch Security Systems, aby opracować alternatywne rozwiązanie.

Czytaj więcej

Jak wybierać akcesoria GoPro?

Coraz więcej osób korzysta z kamer GoPro, aby mieć pewność, że podczas uprawiania sportów ekstremalnych, czy też w trakcie dalekich podróży zapiszą bez problemu wszystkie przeżycia, uzyskując materiał wysokiej jakości.

Czytaj więcej

Jutro startuje IFA 2015

Targi IFA 2015 rozpoczynają się czwartego września. Przez sześć dni będą otwarte dla zwiedzających, których w ubiegłym roku było niemal ćwierć miliona.

Czytaj więcej