Na 1 miejscu w Polsce i na świecie w kulturze i sztuce, technice i technologii, wiedzy i wydarzeniach.
Szukaj w portalu:
 

Kamery GOCLEVER w Biedronce
 
Już 9 grudnia do oferty sieci sklepów Biedronka wprowadzona zostanie kamerka 2w1 firmy GOCLEVER w niezwykle atrakcyjnej cenie. Wraz z wideorejestratorem w zestawie znajdzie się szereg uchwytów, dzięki którym gadżet będzie można przyczepić praktycznie do każdej powierzchni.
 
goclever_kamerka

GOCLEVER DVR EXTREME SILVER to wideorejestrator i kamerka sportowa w jednym. Sprzęt został wyposażony w 2-calowy kolorowy ekran LCD, szerokokątny obiektyw (120 stopni) oraz litowo-jonową baterię, wystarczającą na 2 godziny ciągłego nagrywania. Kamera nagrywa obraz w maksymalnej rozdzielczości 720p (1280×720 pikseli przy 30 klatkach na sekundę). Gadżet obsługuje karty pamięci microSD, na których zapisywane są wszystkie materiały (maksymalnie 32 GB).

GOCLEVER DVR EXTREME posiada funkcję nagrywania cyklicznego oraz czujnik ruchu. Całość zamknięta została w wytrzymałej, metalowej obudowie, a w zestawie użytkownik otrzyma również szereg uchwytów do zamocowania – rowerowy, na kask, samochodowy i samoprzylepny na karoserię samochodu. Ponadto wraz z kamerką producent dodaje obudowę wodoszczelną, która pozwala nagrywać obraz do 10 metrów pod wodą, kabel USB oraz ładowarkę samochodową.

Źródło

 

Porównaj ceny podobnej kamery: Goclever DVR Sport Silver

 

goclever-dvr-sport-silver

 Dodaj komentarz

 
Nasz newsletter

Zapraszamy do zapisania się na wybrane listy naszych newsletterów. Newslettery z ostatnimi notowaniami wysyłamy najwyżej raz w tygodniu. Zapisz się.


Partnerzy sieci handlowej na 1 miejscu:

Pasaż handlowy przygotowany na podstawie danych porównywarki cen z 2800 sklepów internetowych portalu

skapiec_logo-200

Znajdź dowolny produkt i porównaj jego cenę