Odtwarzacz Blu-ray 3D BD-H8500

Odtwarzacz Blu-ray 3D BD-H8500 wyposażony w dysk twardy o pojemności 500 GB i tuner DVB-T umożliwi nie tylko oglądanie filmów w rozdzielczości Full HD i Full HD 3D, ale także odbiór kanałów.

bd-f8500-001-front1-black

Naziemną telewizję cyfrową obejrzymy na ekranie telewizora dzięki wbudowanemu w odtwarzacz tunerowi DVB-T. Dzięki temu, nie musimy kupować kolejnych urządzeń i narażać się na zbędną plątaninę kabli – antenę telewizyjną wystarczy podpiąć do odtwarzacza Samsung BD-H8500. Odtwarzacz Blu-ray został także wyposażony w dysk twardy o pojemności 500 GB. Jest to niezwykle pożyteczne rozwiązanie, dzięki któremu będziemy mogli nagrywać nasze ulubione telewizyjne seriale czy programy.

Połączenie z Internetem oraz innymi urządzeniami podpiętymi do domowej sieci lokalnej umożliwi zintegrowana karta sieciowa z funkcją Wi-Fi Direct. Za pośrednictwem rozbudowanych funkcji sieciowych odtwarzacza skorzystamy m. in. z najnowszego panelu SmartHub oraz z funkcjonalności Samsung Link – pozwoli ona uzyskać dostęp do zasobów znajdujących się w sieci lokalnej oraz do przestrzeni dyskowej w chmurze. Dzięki możliwości bezprzewodowego połączenia odtwarzacza z innymi urządzeniami znajdującymi się w sieci domowej, do dyspozycji użytkowników zostaną oddane takie funkcje jak np. Screen Mirroring, pozwalająca na przesyłanie obrazu i dźwięku z urządzeń przenośnych na ekran telewizora. Dzięki temu będziemy mogli oglądać telewizję na ekranie tabletu w znajdując się w innym pomieszczeniu niż telewizor.

Wśród rozbudowanych funkcji modelu BD-H8500 wyposażonego w dwurdzeniowy procesor, znajdzie się także system Anynet+ sterujący wszystkimi podłączonymi urządzeniami firmy Samsung jednym pilotem. Ponadto, najnowszy odtwarzacz Samsung serii 8 umożliwi konwersję zawartości płyt audio do plików MP3 oraz kopiowanie danych z nośników optycznych bezpośrednio na pamięć zewnętrzną USB.

Źródło
 
 

Katagoria: Aktualności
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 651  razy.