Kategoria: porady RTV

Spyphone Android Rec Plus – recenzja programu

Podsłuchy telefonów kojarzą się wszystkim z pluskwa zamontowaną w telefonie stacjonarnym, obecnie to jednak wygląda nieco inaczej. Wystarczy odpowiednia aplikacja, którą instalujemy na danym telefonie, by mieć dostęp do rozmów, smsów, a nawet galerii zdjęć.

Read More

Co to są kamery IP?

Kamery IP są urządzeniami sieciowymi, które komunikują się z serwerem lub rejestratorem przy użyciu sieci LAN/WAN. Dostęp do nich jest więc możliwy praktycznie z każdego miejsca na ziemi.

Read More

Bobry w oku kamery Bosch DINION IP Starlight

Warunki, w których powstawały zdjęcia do filmu „Holandia – przyroda Delty” były zbyt wymagające dla zwykłych kamer stosowanych przy produkcji filmów. W związku z tym wytwórnia skontaktowała się z Bosch Security Systems, aby opracować alternatywne rozwiązanie.

Read More

Jak wybierać akcesoria GoPro?

Coraz więcej osób korzysta z kamer GoPro, aby mieć pewność, że podczas uprawiania sportów ekstremalnych, czy też w trakcie dalekich podróży zapiszą bez problemu wszystkie przeżycia, uzyskując materiał wysokiej jakości.

Read More

Historia telefonów komórkowych

Pomimo tego, że telefony komórkowe to stosunkowo nowy wynalazek w historii dziejów, wiele osób nie jest sobie w stanie wyobrazić bez nich życia.

Read More

Telewizor dla kinomaniaka

Szeroki wybór odbiorników telewizyjnych może przyprawić o zawrót głowy i zamiast ułatwić wybór podczas zakupów – utrudnić go. Dlatego warto przed wyruszeniem na poszukiwania telewizora idealnego sprawdzić, co mają do zaoferowania producenci tych urządzeń.

Read More

dla kupujących telewizory

W dzisiejszych czasach, mimo bogactwa asortymentu, wybór telewizora nie jest wcale tak prostą sprawą. Na sklepowych półkach stoją setki różnych modeli…

Read More
  • 1
  • 2