5

Sony HDR-AS15

Cena  599,00 
Dostarczana w zestawie specjalna obudowa podwodna, umożliwiająca nagrywanie kamerą Action Cam kryształowo czystego obrazu na głębokości do 60 m.
Możliwość szybkiego zaprezentowania filmu na smartfonie przy użyciu wbudowanej sieci Wi-Fi i naszej aplikacji PlayMemories.
Pięć sposobów filmowania, w tym format Full HD i tryb zapisu 120 klatek HD na sekundę przeznaczony do odtwarzania w silnie zwolnionym tempie - jeszcze więcej możliwości nagrania ujęcia.

4

Panasonic HC-V160

Cena  709,00 
Kamera HC-V160 zamknięta w kompaktowej obudowie umożliwia filmowanie za pomocą teleobiektywu z inteligentnym zoomem 77x. Ten mocny zoom maksymalnie przybliża odległe obiekty, aby zarejestrować dynamiczny obraz, który wypełnia cały kadr.
Stabilizator obrazu koryguje lekkie drżenie rąk. Nawet ujęcia wykonywane za pomocą zoomu o dużej mocy ? bardzo podatne na drżenie rąk ? wychodzą teraz ostro i wyraźnie.
Matryca BSI zapisuje jasny obraz wysokiej jakości o niskim poziomie szumów zarówno w jasnym, jak i ciemnym oświetleniu. Umożliwia zapis pięknych obrazów w różnych sytuacjach, m.in. sceny wewnątrz budynków i krajobraz nocny.

3

Canon HF R506

Cena  849,00 
Canon LEGRIA HF R506Łatwe uwiecznianie kluczowych chwil w życiu w najwyższej jakości
Mała, lekka i łatwa w obsłudze kamera LEGRIA HF R506 — bliżej wydarzeń w jakości Full HD dzięki zaawansowanemu zoomowi 57x i optycznemu inteligentnemu stabilizatorowi obrazu.
Doskonała do filmowania rodzinnych chwil.Optyczny, inteligentny stabilizator obrazu
Inteligentny stabilizator obrazu doskonale radzi sobie z drganiami kamery. Automatycznie rozpoznaje rodzaj filmowanej sceny i trafnie wybiera jedno z 4 ustawień optycznego stabilizatora obrazu, co pozwala przeciwdziałać poruszeniom i rozmazaniu obrazu.

Typ przetwornika CMOS
Zoom optyczny 32 x
Zoom cyfrowy 1140 x
Nośnik danych karta
Wbudowana lampa tak
Przetwornik 3.28 Mpx
Ekran LCD dotykowy
Złącza mini USB, mini HDMI

2

Sony HDR-CX405

Cena  879,00 
Kamera HDR-CX405 jest małą kamerą pozwalającą na nagrywanie filmów FULL HD (1080). Dzięki szerokokątnemu obiektywowi oraz stabilizatorowi Balanced Optical SteadyShot możesz utrwalać niesamowite ujęcia bez zbędnych poruszeń.
Zapis w formatach AVCHD i XAVC S oraz szereg różnych innowacji pokazują, jak Sony łączy udoskonalenia funkcjonalne z małymi wymiarami. Dla większego komfortu użytkowania kamera została wyposażona w optyczną stabilizcję obrazu.
Nawet jeśli filmujesz idąc, stabilizator Balanced Optical SteadyShot radykalnie ogranicza skoki obrazu i jego zamazywanie się. Ponadto stabilizator Balanced Optical SteadyShot kompensuje drgania kamery nawet 13 razy skuteczniej niż modele ze standardowym stabilizatorem Optical SteadyShot.

1

Sony HDR-CX240

Cena  709,00 
Pokaż rzeczywistość tak, jak ją widzisz. Kamera Handycam CX240E jest wyposażona w wydajny procesor BIONZ X, przetwornik obrazu CMOS Exmor R i szerokokątny obiektyw ZEISS.
Nowy, szybki i wydajny procesor BIONZ X skutecznie osłabia szumy w obrazie. W parze z przetwornikiem obrazu CMOS Exmor R nadaje obrazowi wierny, realistyczny wygląd i zapewnia naturalne, szczegółowe przedstawienie każdego elementu sceny.

Typ przetwornika CMOS
Zoom optyczny 27 x
Zoom cyfrowy 320 x
Nośnik danych karta
Przetwornik 2.51 Mpx
Złącza USB, HDMI


Zestawienie opracowano w oparciu o informacje porównywarki cen nokaut.pl
i ukazuje preferencje zakupowe internautów. 
 

Katagoria: Rankingi sprzętu/akcesoriów video, TOP5
Słowa kluczowe: , , , , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 2854  razy.