Po telefonach przyszła kolej na zegarki, które poddawana technologicznej ewolucji nabrały zupełnie nowych właściwości.


5

Manta E-Band Smart Bracelet SWT101

Cena  103,42 
Łatwy dostęp do podstawowych funkcji telefonu (informacja o nadchodzących połączeniach i wiadomościach), zarządzanie multimediami czy zdalne wyzwolenie migawki w smartfonie pozwolą każdemu zachować większą swobodę ruchów. Dodatkowo fani sportu będą mogli kontrolować ilość spalonych kalorii czy liczbę przebytych kroków podczas treningu. Urządzenie znajdzie także nabywców wśród miłośników pływania, gdyż charakteryzuje się wodoszczelnością o klasie IP67. Dodatkowo, użytkownicy będą mogli za pomocą urządzenia monitorować nawet swój sen!

4

Sony SmartBand SWR10

Cena  215,00 
Akcesorium SmartBand stale komunikuje się ze smartfonem przez Bluetooth. Alert wibracyjny powiadomi Cię o połączeniu, wiadomości lub o innym zdarzeniu. Za pomocą akcesorium SmartBand możesz odtwarzać, wstrzymywać i wybierać kolejne utwory. Połączenie nawiązuje się łatwo przy użyciu technologii NFC lub standardowej procedury połączeń Bluetooth®. Nawet gdy nie będziesz w zasięgu smartfonu, ten inteligentny gadżet będzie zapisywać informacje o Twojej aktywności i automatycznie prześle je po przywróceniu połączenia.

3

LG Lifeband Touch M

Cena  198,00 
Trenujesz intensywnie i chcesz w mgnieniu oka mieć dostęp do informacji na temat swoich postępów i aktywności? W takim razie sprawdź LG Lifeband Touch – na wyraźnym wyświetlaczu OLED możesz zobaczyć pełen zakres najważniejszych danych.
Jasny, dotykowy ekran OLED od LG Lifeband Active Tracker dostarcza pełen zakres informacji...
Zobacz i poczuj przychodzące połączenia i wiadomości tekstowe. Powiadomienia zostaną wyświetlane na nadgarstku. Nawet wtedy gdy telefon jest wyciszony.

2

Sony SmartBand Talk SWR30

Cena  439,00 
Na nadgarstku masz wszystko, czego potrzebujesz, żeby zadzwonić lub odebrać połączenie. Połączenia przychodzące są odbierane jednym naciśnięciem — możesz przywitać rozmówcę bez konieczności wyciągania smartfonu z kieszeni lub torebki.
Wyświetlacz opaski SmartBand Talk pozwala na bieżąco sprawdzać i otwierać wiadomości oraz powiadomienia.

1

Samsung Galaxy Gear Fit

Cena  389,00 
Czujnik pulsu, w który wyposażony jest Samsung Gear Fit, aktywnie wspiera i motywuje do osiągania wytyczonych celów podczas ćwiczeń.
Samsung Gear Fit natychmiast powiadomi cię o nowych wiadomościach e-mail, SMS-ach, połączeniach przychodzących i powiadomieniach z innych aplikacji – dzięki temu zawsze będziesz na bieżąco.
Samsung Gear Fit umożliwia ustawienie kolorów tła, tapety i sposobu wyświetlania godziny w zależności od preferencji użytkownika.
Funkcja monitorowania aktywności w Samsung Gear Fit rejestruje aktywność użytkownika w ciągu dnia, a odporność na kurz i wodę (IP67) sprawia, że urządzenie jest gotowe stawić czoła każdej przygodzie.


Zestawienie opracowano w oparciu o informacje porównywarki cen ceneo.pl
i ukazuje preferencje zakupowe internautów. 
 

Katagoria: Rankingi smartfonów, TOP5
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 6425  razy.