5

Nokia Lumia 630 Dual SIM czarny

Cena  349,00 
on Lumia 630 Dual SIM zawiera standardowo wiele aplikacji, a tysiące innych czekają na Ciebie w Sklepie Windows Phone. W pamięci rozszerzanej do 128 GB zmieścisz mnóstwo ulubionych aplikacji, zdjęć, muzyki i innych plików. Wypróbuj nową klawiaturę Word Flow w takich komunikatorach, jak WhatsApp, Line i WeChat. Podczas pisania wiadomości wystarczy przesuwać palcem — tak wygodnej klawiatury jeszcze nie było.

4

Microsoft Lumia 532 Dual SIM czarny

Cena  326,00 
Lumia 532 Dual SIM to wydajny smartfon oferujący najnowsze oprogramowanie i najlepsze, nowe funkcje systemu Windows. Wyposażono go w czterordzeniowy procesorSnapdragon, a także wbudowane, popularne usługi firmy Microsoft, takie jak Skype, OneDrive i Office.
Lumia 532 Dual SIM posiada aparat przedni oraz w pełni zintegrowaną aplikację Skype.

3

LG Leon Y50 H320 czarny/tytanowy

Cena  439,00 
Wydajność czterordzeniowego procesora 1,3 GHz zaspokaja wszystkie potrzeby użytkowników i umożliwia wygodną pracę wielozadaniową
Ze względu na zmniejszoną liczbę warstw oraz zintegrowanie czujników dotyku z 4,5-calowym wyświetlaczem FWVGA smartfon LG Leon zapewnia wyższą jakość obrazu, wyróżniającego się ostrością oraz żywymi kolorami.
Ekran smartfona może pełnić funkcję lampy błyskowej, pozwalającej na łatwe wykonywanie autoportretów nawet w ciemności.

2

Microsoft Lumia 535 Dual SIM czarny

Cena  378,00 
Smartfon Lumia 535 ma najnowszą wersję systemu Windows Phone. Dzięki regularnym aktualizacjom przesyłanym bezprzewodowo masz zawsze najnowsze oprogramowanie. Jesteś w szkole lub w pracy? Wbudowany pakiet Microsoft Office oraz szybki dostęp do plików w usłudze OneDrive ułatwiają wyświetlanie oraz edycję dokumentów. Masz też do dyspozycji 15 GB bezpłatnego miejsca w usłudze OneDrive — możesz przesyłać do niej zdjęcia i udostępniać je znajomym w prywatnym folderze.

1

Samsung Galaxy J1 J100 biały

Cena  377,00 
Sercem GALAXY J1 jest dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1,2 GHz. Nieważne, czy oglądasz filmy, grasz, czy surfujesz po internecie, zawsze możesz liczyć na płynne i nieprzerwane działanie. Smartfon wspiera także standard transmisji danych HSPA+, co oznacza błyskawiczne pobieranie i wysyłanie plików. Większa wydajność to większa produktywność - z GALAXY J1 nie marnujesz czasu na czekanie.
parat GALAXY J1 udowadnia, że nawet robienie zdjęć może być jeszcze łatwiejsze i bardziej intuicyjne. Funkcja Palm Selfie wykrywa ruchy dłoni, dzięki czemu możesz zrobić zdjęcie jednym gestem. Nie potrzebujesz nawet spustu migawki - za sprawą Tap to Take Pics zrobienie zdjęcia staje się tak proste, jak stuknięcie w ekran.


Zestawienie opracowano w oparciu o informacje porównywarki cen ceneo.pl
i ukazuje preferencje zakupowe internautów. 
 

Katagoria: Rankingi smartfonów, TOP5
Słowa kluczowe: , , , , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 3555  razy.