5

Microsoft Lumia 640 XL Dual SIM czarny

Cena  642,0 
Bądź w ciągłym kontakcie dzięki aplikacji Skype, pracuj w dowolnym miejscu z pakietem Office i zapisuj swoje pomysły w OneNote. Praca i rozrywka to pestka, kiedy wszystkie potrzebne rzeczy znajdują się w Twoim telefonie. Wybierz smartfon Lumia 640 XL Dual SIM, aby osiągnąć więcej, dzięki usługom firmy Microsoft.
Dobre pomysły pojawiają się często znienacka. Wyjątkowo duża bateria sprawi, że w chwili, gdy będziesz gotów do działania, ominie Cię gorączkowe poszukiwanie gniazdka. Dzięki baterii o pojemności 3000 mAh oraz czterordzeniowemu procesorowi Snapdragon 400 firmy Qualcomm® można łatwo przejść od pomysłów do czynów.

4

LG Spirit 4G LTE tytanowy

Cena  635,00 
Ze względu na zmniejszoną liczbę warstw oraz zintegrowanie czujników dotyku z 4,7-calowym wyświetlaczem HD, smartfon LG Spirit 4G LTE zapewnia lepszą responsywność oraz wyższą jakość obrazu, wyróżniając się ostrością oraz żywymi kolorami.
Telefon można szybko i bezpiecznie obudzić wstukując jedną ręką indywidualny wzór. Ponad 86 000 możliwych kombinacji zapewnia skuteczną ochronę prywatności użytkownika.

3

Microsoft Lumia 640 LTE czarny

Cena  619,00 
Ten wyposażony w czterordzeniowy procesor Snapdragon 400 firmy Qualcomm smartfon posiada wbudowany pakiet Microsoft Office i jest prawdziwym tytanem pracy, który pozwoli Ci skupić się bardziej na tym, co robisz w dowolnej chwili.
Otwórz pudełko i włącz swoją Lumię 640 LTE, korzystając od razu z pełnego zakresu wbudowanych, darmowych usług firmy Microsoft, które są gotowe do użycia. Rozmawiaj ze znajomymi i rodziną przez Skype'a, korzystaj z błyskawicznego dostępu do zdjęć i muzyki na wirtualnym dysku OneDrive, a także edytuj pliki w programie Microsoft Office w dowolnym miejscu. Zachowanie równowagi pomiędzy życiem zawodowym, a osobistym jest teraz łatwiejsze.

2

Microsoft Lumia 640 Dual SIM czarny

Cena  545,00 
Dzięki swojej wysokiej wydajności Lumia 640 Dual SIM dorówna Ci szybkością i skutecznością. Ten wyposażony w czterordzeniowy procesor Snapdragon 400 firmy Qualcomm smartfon posiada wbudowany pakiet Microsoft Office i jest prawdziwym tytanem pracy, który pozwoli Ci skupić się bardziej na tym, co robisz w dowolnej chwili. A dzięki niesamowitej baterii o pojemności 2500 mAh na pewno nie zabraknie Ci nigdy energii.
Inteligentna obsługa dwóch kart SIM umożliwia korzystanie z funkcji połączeń oczekujących i przekazywania połączeń między dwiema kartami SIM. Dzięki temu możesz łatwo zarządzać kosztami połączeń i być zawsze w kontakcie ze wszystkimi znajomymi oraz współpracownikami.

1

LG G2 Mini D620R czarny

Cena  549,00 
Wydajny procesor gwarantuje efektywną pracę wszystkich funkcji i aplikacji, natomiast pojemna bateria pozwala na korzystanie ze smartfona przez cały dzień.
W smartfonie można skonfigurować dwa odrębne tryby użytkownika z różnymi ustawieniami. Dzięki temu, po odblokowaniu ekranu wzorem przewidzianym dla „gości” można bez obaw pożyczyć smartfon innej osobie. Tryb gościa w wygodny sposób pozwala kontrolować, które aplikacje są dostępne dla innego użytkownika.


Zestawienie opracowano w oparciu o informacje porównywarki cen ceneo.pl
i ukazuje preferencje zakupowe internautów. 
 

Katagoria: Rankingi smartfonów, TOP5
Słowa kluczowe: , , , , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 2341  razy.