5

Samsung Chat 335 GT-S3350

Cena  263,00 
yprodukowany przez firmę Samsung telefon Chat 335 GT-S3350 gwarantuje wysoką jakość wykorzystanych materiałów oraz sprawne i intuicyjne operowanie. Poznaj to innowacyjne urządzenie, w którym nowoczesne technologie działają sprawnie, dostarczając Ci rozrywki i asystując Ci w pracy.

Wyświetlacz
Matryca Samsung Chat 335 GT-S3350 ma 2.4-calową przekątną. Rozdzielczość wyświetlacza na poziomie 320 x 240 pix. powinna wystarczyć każdemu posiadaczowi w codziennym użytkowaniu.

Parametry i funkcje
Model pracuje zgodnie ze wszystkimi standardowymi technologiami (GSM, HSPA itp.), doskonale sprawdzając się w swojej roli. Nieustanny dostęp do internetu to zasługa modułu 3G. A gdy zabraknie Ci miejsca, z łatwością będziesz mógł powiększyć pamięć o pojemność karty microSD. Urządzenie pracuje na popularnej i lubianej platformie dedykowany.

4

Nokia Asha 302

Cena  277,00 
Wyprodukowany przez firmę Nokia telefon Asha 302 oferuje wysoką jakość wykorzystanych materiałów oraz sprawne i intuicyjne operowanie. Poznaj to wielozadaniowe urządzenie, w którym nowoczesne technologie działają sprawnie, dostarczając Ci rozrywki i asystując Ci w pracy.

Wyświetlacz
Matryca ma przekątną 2.4''. Rozdzielczość wyświetlacza na poziomie 320 x 240 pix. powinna wystarczyć każdemu posiadaczowi w codziennym użytkowaniu.

Parametry i funkcje
Urządzenie obsługuje technologie GSM oraz HSPA, dzięki czemu możesz łączyć się z bliskimi bez trudu. Nieustanny dostęp do internetu to zasługa modułu 3G. A gdy zabraknie Ci miejsca, z łatwością będziesz mógł powiększyć pamięć o pojemność karty microSD. Urządzenie pracuje na wygodnej, posiadającej bogatą ofertę aplikacji platformie dedykowany. Pamięć RAM wynosi w tym modelu do 1 GB.

3

Nokia E72

Cena  268,00 
Nokia E72, to stylowy telefon o bogatych możliwościach i intuicyjnym interfejsie. To urządzenie jest nowoczesne i użyteczne - odpowiednie dla osób ceniących wygodę i funkcjonalność.

Wyświetlacz
Przekątna matrycy wynosi 2.4 cala. Dodatkowo, rozdzielczość wyświetlacza wynosi 320 x 240 pix.

Parametry i funkcje
Model wspiera standardowe technologie komunikacyjne, wykorzystywane przez operatorów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, możesz bez wahania wybrać abonament z pakietem danych – ten sprzęt go obsłuży. Szybka platforma Symbian zawsze nadąża za Twoim tempem oraz pozwala obsłużyć wszystkie potrzebne aplikacje.

2

Blackberry Q10

Cena  749,00 
Telefon BlackBerry Q10 to nieocenione narzędzie pracy i świetne źródło informacji i rozrywki. Oto urządzenie poręczne, szybkie i funkcjonalne.

Wyświetlacz
Matryca ma przekątną 3.1''.

Parametry i funkcje
Telefon obsługuje technologie GSM oraz HSPA, dzięki czemu możesz łączyć się z bliskimi bez trudu. Z pakietu danych możesz korzystać dzięki wsparciu 3G, które oferuje telefon. Na 16 GB pamięci wewnętrznej przechowasz wszystko to, co najważniejsze. Telefon z systemem dedykowany pracuje płynnie i szybko. Model posiada 2 pamięci operacyjnej RAM.

1

Nokia E5-00

Cena  275,00 
Telefon Nokia E5 oparty na systemie Symbian S60 v. 3.2, stanowi kontynuację linii, do której należą takie urządzenia jak Nokia E72 i Nokia E63. Nokia E5 łączy w sobie funkcje towarzyskie i rozrywkowe z aplikacjami biznesowymi.

Wyświetlacz
Matryca ma przekątną 2.4''. Rozdzielczość wyświetlacza na poziomie 320 x 240 pix. powinna wystarczyć każdemu posiadaczowi w codziennym użytkowaniu.

Parametry i funkcje
Model obsługuje technologie GSM oraz HSPA, dzięki czemu możesz łączyć się z bliskimi bez trudu. Nieustanny dostęp do internetu to zasługa modułu 3G. W telefonie przechowasz wszystkie najważniejsze pliki na 0.5 GB pamięci. Urządzenie pracuje na wygodnej, posiadającej bogatą ofertę aplikacji platformie dedykowany.


Zestawienie opracowano w oparciu o informacje porównywarki cen nokaut.pl
i ukazuje preferencje zakupowe internautów. 
 

Katagoria: Rankingi telefonów komórkowych, TOP5
Słowa kluczowe: , , , , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 2386  razy.