Jeśli nie wyobrażasz sobie życia bez ulubionej muzyki czy ukochanych audiobooków, zastanów się nad wyborem idealnych dla siebie słuchawek.

Wybór ten uzależnij od tego, w jaki sposób chcesz z nich korzystać: czy zwykle wykorzystujesz je do pracy przy komputerze, rozmawiania przez komunikatory internetowe, a może do odsłuchiwania ulubionych kawałków na przenośnym sprzęcie.

Dla większości decydującym czynnikiem przy wyborze jest cena, która oczywiście różni się ze względu na producenta, jakość czy przeznaczenie. Jednak dla zwykłego śmiertelnika różnice w jakości dźwięku są praktycznie niesłyszalne.


5

Yurbuds Leap Wireless czarne

Cena  479,00 
JBL yurbuds LEAP Wireless to dokanałowe słuchawki bezprzewodowe zaprojektowane z myślą o osobach regularnie uprawiających sport. Słuchawki są wytrzymałe i dostarczają dźwięk, który zmotywuje Cię do dalszego wysiłku.

4

Emtec E200 BT

Cena  184,00 
Słuchawki z mikrofonem douszne E200 BT Stay Earbuds. Magnetyczne końcówki słuchawek zapobiegają plątaniu kabli

3

JBL J46BT czarno-pomarańczowe

Cena  349,00 
JBL J46BT wyposażony jest w pilota z 3 przyciskami zapewniającego możliwość zarządzania funkcjami odtwarzania / zatrzymania oraz regulacji głośności muzyki jak również odbierania i zakończenia rozmowy telefonicznej bez konieczności stosowania przewodu.

2

Sony BT (klips)

Cena  113,40 
Sony SBH20 to zestaw słuchawkowy Bluetooth 3.0 wyposażony w akumulator 110 mAh. Obsługuje technologię NFC, złącze ładowarki micro USB i złącze słuchawkowe 3.5 mm do podłączenia własnych słuchawek.

1

Jabra Sport Wireless+ czarno/żółte

Cena  283,00 
Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy odporny na warunki pogodowe i pot do słuchania muzyki oraz rozmów telefonicznych z imponującym basem. Skorzystaj z 3-miesięcznej bezpłatnej subskrypcji funkcji rozszerzeń ćwiczeń Endomondo Premium – nic Cię już nie powstrzyma.


Zestawienie opracowano w oparciu o informacje porównywarki cen ceneo.pl
i ukazuje preferencje zakupowe internautów. 
 

Katagoria: Rankingi słuchawek, TOP5
Słowa kluczowe: , , , , , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 2918  razy.