Zapowiedź 105 cali od Samsunga

Firma Samsung Electronics ogłosiła, że na targach CES 2014 zaprezentuje 105-calowy wklęsły telewizor Ultra HD, pierwszy tak duży i tak mocno zakrzywiony telewizor na świecie.

105-calowy wklęsły telewizor Ultra HD firmy Samsung będzie można obejrzeć na targach Consumer Electronics Show 2014, które odbędą się w Las Vegas od 7 do 10 stycznia.

105-calowy wklęsły telewizor Ultra HD wykorzystuje nowy, opracowany przez firmę Samsung algorytm jakości obrazu, który zapewnia zoptymalizowane kolory i lepsze wrażenie głębi. Unowocześnienie wklęsłego ekranu, dodatkowe podzespoły telewizora oraz lepsza technologia jakości obrazu pozwalają lepiej niż kiedykolwiek przeżywać oglądane programy.

curved-uhd-tv-105105-calowy wklęsły telewizor Ultra HD Samsung posiada najsilniej zakrzywiony ekran na świecie – zajmując pozycję z boku można cieszyć się jednoczesnym oglądaniem pełnowymiarowych obrazów o żywych kolorach a obraz telewizyjny, najlepszy wśród aktualnie dostępnych urządzeń, jest niezależny od kąta pod jakim jest oglądany. Dodatkowo telewizor wykorzystuje ‘Quadmatic Picture Engine’, system zapewniający jakość odpowiadającą Ultra HD niezależnie od sygnału źródłowego. 105-calowy wklęsły telewizor Ultra HD firmy Samsung ma ekran o rozdzielczości 11 milionów pikseli (5120×2160) i formacie obrazu 21:9.

 

 
 

Katagoria: Aktualności
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 375  razy.